Kancelaria parafialna czynna:

poniedziałek, wtorek, środę, piątek przez pół godziny po Mszy św. wieczornej (oprócz I piątków i świąt).

W sprawach namaszczenia chorych o każdej porze.

W sprawach pogrzebu w rozsądnych godzinach.

Możliwość korzystania ze spowiedzi w kościele parafialnym codziennie przed Mszą św. najlepiej od godz. 1700.

Intencje Mszy św. zapisujemy w zakrystii.

Narzeczonych prosimy o umówienie się na spisanie protokołu.

Kandydaci na ojca chrzestnego czy matkę chrzestną przychodzą osobiście.

Wszelkiego rodzaju dokumenty wydajemy osobom zainteresowanym (dla dzieci ich rodzicom lub opiekunom) lub gdy ktoś ma zgodę na wydanie dokumentu potwierdzoną notarialnie (przepraszamy, ale wymusza to na nas prawo).

Świadectwo na rodzica chrzestnego wydaje się osobom systematycznie uczestniczącym we Mszy św. niedzielnej i świątecznej w naszym kościele i korzystającym z sakramentów świętych. Rodzicom troszczącym się o przekazanie dzieciom wiary (np. troska o udział w nabożeństwie majowym, październikowym, Roratach itd. swojego dziecka).

Do parafii należą ci, którzy mieszkają na terenie w parafii (tutaj zameldowani, a mieszkający w innych miejscowościach nie należą do parafii – powinni udać się do parafii zamieszkania).

Piątek, Wielki Tydzień
Wielki Piątek Męki Pańskiej